Кінець чемпіонській інтризі: Шахтар в надважливому поєдинку розгромив Зорю та відірвався від Дніпра-1

Переглядів 2976
Дмитро Криськів та Володимир Бражко. Фото: ФК Шахтар
У 28-му турі української Прем'єр-ліги луганська Зоря приймала донецький Шахтар у Києві на стадіоні Динамо імені Валерія Лобановського. «Гірники» перемогли «мужиків» (3:0) та наблизились до чемпіонських медалей.
  • Шахтар забив 1999-й гол в УПЛ.
  • Переможна клубна рекордна серія Зорі тривала в УПЛ 7 ігор.
  • Гольова серія Шахтаря триває в Чемпіонаті 26 ігор – 65 голів.
  • Ігор Йовічевіч здобув 60-ту перемогу у керма українських клубів у всіх турнірах.

Сьогодні, 24 травня, в рамках 28-го туру УПЛ між собою зустрічалися луганська Зоря та донецький Шахтар.

Вже на п'ятій хвилині матчу було забито перший гол у цій грі. Олександр Зубков, пройшовши правим флангом, зробив передачу на Георгія Судакова, який з лінії воротарського майданчика завдав точного удару в лівий від воротаря кут воріт.

На 18-й хвилині поєдинку зрівнювати рахунок могла Зоря. Голкіпер Шахтаря віддав невдалу передачу, в результаті якої нападник луганців Назарій Русин міг забивати, проте не реалізував свій шанс.

На 45-й хвилині гри з вбивчої позиції пробивав вінгер донеччан Дмитро Криськів, але не влучив у майже порожні ворота.

Голи матчу Зоря – Шахтар ви можете переглянути у телеграм-каналі FanDay.net.

Друга половина гри почалась з вилучення. Захисник Зорі Ігор Снурніцин вдарив Зубкова ззаду по ногах, в результаті чого побачив перед собою червону картку.

Через 10 хвилин Шахтар скористався перевагою у кількості гравців на полі та забив удруге. Артем Бондаренко після скидання Криськіва пробив точно з центру штрафного майданчику.

Крапку у цій грі поставив венесуельський нападник донеччан Кевін Келсі, який забив на 83-й хвилині матчу після асисту Дмитра Топалова.

Таким чином «гірники» здобули перемогу з рахунком 3:0.

УПЛ. 28 тур

Зоря – Шахтар – 0:3 (0:1)

Голи: Судаков, 5, Бондаренко, 59, Келсі, 83.

Наступна гра Шахтаря відбудеться у неділю, 28 травня, з Дніпром-1. Матч розпочнеться о 15:00. Якщо команда Олександра Кучера не переможе у цій грі, то «гірники» зможуть святкувати чемпіонство за тур до кінця завершення сезону.

Наразі відстань між Дніпром-1 та Шахтарем складає п'ять очок.