Дніпро-1 зробив Шахтарю подарунок перед матчем із Зорею: Ворскла створила сенсацію в Ужгороді

Переглядів 4284
Дніпро-1 сьогодні зустрічався з Ворсклою в домашньому поєдинку 28 туру УПЛ. Матч в Ужгороді завершився з рахунком 2:1 на користь гостей.

Дніпру-1 вдалося організувати швидкий гол на самісінькому старті поєдинку. Бланко на третій хвилині вивів спортклубівців вперед завдяки влучному удару в дальній кут Ісенка.

Після пропущеного голу Ворсклі вдалося досить швидко повернутися в гру. Арбітр Козик після перегляду VAR призначив досить суперечливий пенальті за те, що Адамюк влетів в ноги Челядіну, коли той встиг завдати удару по воротах Рибака. Замість Сефері, який пропускав матч через перебір карток, до позначки підійшов Скляр, який розвів м'яч та голкіпера по різнім кутам.

До перерви полтавці змогли перевернути хід гри на власну користь. Перед самісінькою перервою Кане обстукався з Пердутою та ударом в один дотик вивів Ворсклу вперед.

В другому таймі Дніпро-1 продовжував чинити серйозний тиск на ворота Ворскли, яка до фінального свистка змогла втримати переможний рахунок. Як підсумок – 2:1, Ворскла сенсаційно перемогла Дніпро-1.

Поразка Дніпра-1 від Ворскли може допомогти Шахтарю відкрити собі шлях до чемпіонства, якщо донеччани сьогодні переможуть Зорю у вечірньому матчі, який розпочнеться о 17:00.