«Кинув у мене черевик»: наставник збірної Румунії U-20 згадав про емоційний епізод пов'язаний з Луческу

Переглядів 4770
Євген Чепур Євген Чепур
Мірча Луческу. Фото: Динамо
Головний тренер збірної Румунії U-20 Даніель Панку поділився моментом із його ігрової кар'єри за участю нинішнього наставника київського Динамо Мірчі Луческу.

Наставник збірної Румунії U-20 Панку згадав про епізод, який стався з ним третього грудня 1997 року у матчі 1/8 фіналу Кубка Румунії. Екс-форвард на той час захищав кольори Рапіда, головним тренером якого був Мірча Луческу.

У грі проти Газ Метан румунський футболіст не зміг скористатися стовідсотковим шансом, чим не на жарт розлютив Містера.

«Мірча кинув у мене черевик у перерві, під час кубкового матчу у Брашові. На 45-й хвилині я втік віч-на-віч із воротарем при рахунку 0:0 і хотів пробити, але віддав м'яч йому в руки... У нього [Луческу] був напад. Але ні, він мене не зачепив», – наводить слова Панку Digi Sport.

Зазначимо, що у підсумку Рапід здобув перемогу з рахунком 2:1, пройшов далі і став володарем трофею, обігравши у фіналі Університет Крайова (1:0).