«Кип'ятили все, чого він торкався»: божевільна історія Левицького про те, як він залишив Спартак

Переглядів 352
Артем Жилінський
Артем Жилінський
1 голос
«Кип'ятили все, чого він торкався»: божевільна історія Левицького про те, як він залишив Спартак
Максим Левицький. Фото: Google
Відомий голкіпер Максим Левицький перебрався у 2003 році до Чорноморця з московського Спартака. Проте деталі цієї історії можуть викликати сміх.

У московського Спартака в 2003 році була дуже велика проблема з голкіперами, в складі було двоє молодих воротарів та один українець Максим Левицький.

Але й з ним сталося щось дивне. Достеменно відомо одне: за місяць до старту чемпіонату росії Левицький, який пройшов збори, поїхав виступати за Чорноморець. Тодішній президент Спартака Червиченко пояснював трансфер жахливою хворобою футболіста.

«Доктор Васильков сказав мені, що у нашого воротаря, Левицького, виявлено золотавий стафілокок. Лікар пояснив, що це, звісно, ще не СНІД, але не менш жахлива хвороба, ніж гепатит. Знаходження такого гравця у команді дуже небезпечне. Тому мені довелося зробити розпорядження, щоб дезінфікували посуд, кип'ятили все, чого він торкався, за винятком, напевно, м'ячів».

Щоправда, сам Левицький виявився не в курсі свого захворювання. Після трансферу, що відбувся, він продовжував дивуватися з приводу того, що сталося:

«11 лютого 2003 року о 23:00 я дізнався, що більше не гравець Спартака. І чомусь мені повідомив про це президент Чорноморця. Він сказав, що всі трансферні документи знаходяться на столі, залишилося вирішити питання з особистим контрактом. Тоді я зрозумів, що не потрібний червоно-білим. Усі переживають із цього приводу, але життя продовжується».

«Страшна хвороба» не сильно завадила воротареві на новому місці. Він відіграв 20 матчів за Чорноморець, після чого поїхав до московського Динамо. Ігрова кар'єра кіпера тривала до кінця нульових.