Кирило ПЕТРОВ: «Наступного тижня вирушаю за кордон»

Переглядів 175
UkrFootball.ua UkrFootball.ua
0 голосів
Колишній захисник збанкрутілого «Арсеналу» запевнив, що з дня на день перейде до одного із зарубіжних клубів

Колишні гравці київського клубу поступово повертаються до великого футболу. Наразі вже відомо про працевлаштування кількох футболістів, зокрема Володимира Аржанова, Максима Шацьких, В’ячеслава Шарпара та інших. Більшість із них продовжать виступи у вітчизняному чемпіонаті. Утім, серед них є й такі, котрі писатимуть свою футбольну біографію вже за кордоном, серед них і чемпіон Європи серед 19-літніх Кирило Петров.

Після розпаду «Арсеналу» ви відверто заявляли, що у вас зникло бажання грати в українському чемпіонаті, мовляв, нестабільна фінансова ситуація й тому подібне. Чи надійшла до вас якась ґрунтовна пропозиція з-за кордону?

— Так, конкретні пропозиції є, тільки за кордон я поїду вже наступного тижня (розмова відбулася у неділю. — В. К.). Справа в тому, що трапилася така ситуація… Словом, я був у стоматолога, й мені розрізали ясну, тож тепер чекаю поки знімуть шви, а потім уже зразу — за кордон. Так що кілька днів зачекаю тут.

Із того часу, як «Арсенал» припинив існування, ви якось підтримували форму чи була у вас ігрова практика бодай якась?

— Так, коли команда розпалася, ми збиралися із колегами, які теж опинилися в такій же ситуації та грали в таких собі, аматорських, умовах. Та й під час відпустки ми постійно у вівторок, середу та четвер збиралися й грали. Увесь час тримали себе в тонусі, нормальній фізичній готовності, підтримували форму, як могли.

Чи зараз із кимось із колишніх одноклубників із «Арсеналу» підтримуєте контакт, спілкуєтеся?

— Доволі часто спілкуюся із Женею Боровиком, багатьма іншими хлопцями, котрі чи на перегляди вирушили, чи вже остаточно влаштувалися, уклавши повноцінний контракт. Контактів не втрачаємо!

Чи вже з наступного тижня слід чекати більше конкретної інформації про ваше працевлаштування?

— Так, із понеділка все вирішиться остаточно.

Віталій КРИЖЕВСЬКИЙ.

X