Класичне жіноче дербі: Шахтар здолав Динамо та зміцнив позиції на третьому місці у чемпіонаті України

Переглядів 1799
Євген Чепур Євген Чепур
Футболістки жіночих команд Динамо та Шахтаря. Фото: Google
Сьогодні жіноча команда київського Динамо поступилася у матчі десятого туру Вищої ліги України донецькому Шахтарю з рахунком 1:2. Біло-сині – четверті у таблиці, а «гірники» займають третю позицію.

На полі «Княжа Арени» у с. Щасливе під Києвом жіноча команда Динамо зустрічалася із Шахтарем. Це було перше в історії чемпіонатів України жіноче Українське Класико.

У першому таймі ні одна з команд не змогла відкрити рахунок у матчі, але у другій половині гри «гірники» забили два голи один за одним (62-а та 63-я хвилини).

Динамо змогло відповісти лише одним м’ячем у компенсований арбітром час.

Відмітимо, що Головач забиває у четвертому матчі поспіль.

Шахтар (Донецьк) – Динамо (Київ) – 2:1

Шахтар: Мостова, Мохнач, Геник, Вишневська, Козуб, Вегерич, Кревська, Головач, Кравчук (Чендей, 86), Вікалюк (Заборонець, 74), Молодюк

Динамо: Славич, Кликова, Долбіна, Бондаренко, Шевцова, Прокопенко (Кравець, 72), Словак, Стрільцова, Кукса, Горулько, Дружченко (Сікорська, 78)

Голи: Головач (62), Молодюк (63) – Долбіна (90+3)

Попередження: Молодюк (29), Геник (44), Заборовець (77) – Дружченко (44), Славич (90+1)

Нагадаємо, що випереджають Шахтар та Динамо у жіночому чемпіонаті України полтавська Ворскла та Кривбас.