Кочергін не врятував Ракув від фіаско: чемпіон Польщі поступився Радом'яку

Переглядів 126
Владислав Кочергін. Фото: Google
В матчі 27 туру Екстракляси Ракув Владислава Кочергіна поступився Радом'яку з рахунком 1:2. Чинний чемпіон Польщі не може виграти в трьох матчах поспіль.

Ракув не зумів перемогти у третьому матчі поспіль, програвши Радом'яку з рахунком 1:2.

Команда з Ченстохови привезла собі два голи в першому таймі: спочатку Сварнас забив у власні ворота, а потім голкіпер Ракува Бещад вийшов з воріт та дозволив супернику забити вдруге.

По перерві Ракув відквитав один гол зусиллями Папаніколау, однак суперник таки зміг втримати переможний рахунок.

Український хавбек Ракува Владислав Кочергін вийшов на 60-й хвилині.

Цікаво, що в складі Радом'яка виступають бразильці, відомі за виступами в УПЛ – екс-ворсклянин Луїзао та Пеглоу, який навесні 2023 року грав за Дніпро-1.

• Ракув наразі з 45 очок в активі посідає третє місце в турнірній таблиці чемпіонату Польщі.
  • У цьому сезоні Кочергін зіграв за Ракув 44 матчі, в яких він записав до свого активу сім голів та чотири асисти.