Кочергін тягне Ракув до чемпіонства: українець зробив гол плюс асист в матчі проти Шльонска

Переглядів 571
Владислав Кочергін. Фото: ФК Ракув
Владислав Кочергін вивів Ракув вперед у матчі 24-го туру Екстракляси проти Шльонска. Українець відзначився голом в другому матчі поспіль.

Кочергін на 36-й хвилині результативно завершив гольову атаку Ракува. Українець одним дотиком прийняв м'яч у штрафному Шльонска, а другим переправив його у сітку воріт.

По перерві Влад записав до свого активу результативну передачу на 62-й хвилині. Нагадаємо, минулого туру Кочергін відзначився голом у ворота Погоні (2:0).

Поєдинок між Ракувом та Шльонском завершився з Рахунком 4:1. Кочергін провів на полі 78 хвилин.

Кочергін в дебютному сезоні за Ракув зіграв 34 матчі, в яких відзначився дев'ятьма голами тат рьома асистами.

Контракт Владислава з Ракувом розрахований до 30 червня 2025 року. Transfermarkt оцінює українця в 1.8 млн євро.