Кочергін забив – Ракув переміг: гол українця приніс чемпіонам Польщі дебютний тріумф у Лізі чемпіонів

Переглядів 1959
Ілля Деулін Ілля Деулін
Ракув півзахисника Владислава Кочергіна дебютував перемогою у Лізі чемпіонів УЄФА. Гол українця дозволив чемпіону Польщі перемогти у першій грі першого кваліфікаційного раунду естонську Флору.

11 липня чемпіон Польщі Ракув, а з ним і український півзахисник Владислав Кочергін, дебютували у Лізі чемпіонів УЄФА. У матчі першого кваліфікаційного раунду команда Давіда Шварги приймала чемпіона Естонії – Флору з Талліна.

Український півзахисник вийшов у стартовому складі і одразу почав загострювати гру, але естонська команда теж не залишалася без відповіді. Перший тайм пройшов на зустрічних фронтах, але рахунок відкрити не вдалося – 0:0.

На початку другого тайму Кочергін також мав декілька нагод, але воротар Флори Грюнвальд не припускався помилок та нейтралізовував небезпеку від українця.

Втім, добивання після удару Єбоа від Кочергіна голкіперу не піддалося – півзахисник дальнім ударом відкрив рахунок і забив перший гол Ракува у Лізі чемпіонів.

Відео голу дивіться у Telegram-каналі FanDay за посиланням

Далі команди теж мали чимало моментів, але цифри на табло не змінилися – 1:0 на користь Ракува.

Ліга чемпіонів. 1-ий кваліфікаційний раунд. Перший матч

Ракув (Польща) 1:0 Флора (Естонія)

Голи: Кочергін 54

• Наступний матч Ракув проведе 15 липня у Ченстохові за Суперкубок Польщі проти Легії Ігоря Харатіна.
  • Гра-відповідь 1-го кваліфікаційного раунду відбудеться у Таллінні 18 липня о 20:00 за київським часом.
  • Суперник цієї пари у 2-му кваліфікаційному раунді визначиться у протистоянні Карабаху та гібралтарського Лінкольн Ред Імпс.