Команда Кривцова та Мессі знову програла: відома оцінка українського захисника, аргентинець не грав

Переглядів 1856
Сергій Кривцов та матч Інтер Маямі з Сент-Луїсом. Колаж: «Український футбол»
Український захисник Інтера Маямі Сергій Кривцов провів повний матч проти Сент-Луїса, у якому його команда без шансів поступилася із рахунком 0:3, в рамках 24-го туру МЛС.

Інтер Маямі пропустив двічі у першому таймі. Спочатку форвард Сент-Луїса Аденіран на 26-й хвилині вразив ворота команди Кривцова. Подвоїв перевагу господарів центральний захисник Паркер, забивши гол у роздягальну. У другому таймі завершив розгром в кінцівці зустрічі центральний хавбек Паркер.

Портал WhoScored оцінив гру Кривцова в 6,3 бала. Команда українця не перемагає в МЛС вже 11 матчів. Український футболіст провів усі 90 хвилин на полі, але не допоміг команді здобути позитивний результат.

36-річний аргентинець Ліонель Мессі продовжить кар'єру в Інтер Маямі і гратиме за одну команду з українським збірником Сергієм Кривцовим. Про це було оголошено вчора.

• Інтер Маямі й надалі залишається на останньому місці своєї конференції з 18 балами, відстаючи від зони плей-ін на 12 очок.
  • Кривцов провів 20 матчів за Інтер Маямі, у яких відзначився одним голом.
  • Трансфермаркет оцінює захисника в два мільйони євро.