Команда Павлова і пенальті: версія 2.0

Переглядів 185
UkrFootball.ua UkrFootball.ua
0 голосів

Уже двічі поспіль пенальті у свої ворота позбавляють «Іллічівець» залікових очок. Якщо у матчі тижневої давнини кривдником колективу Павлова був «Шахтар», то цього разу одинадцятиметровий допоміг уже команді Блохіна.

Сам матч видався вкрай скупим на моменти. Господарі почали жваво й навіть спромоглися на перших хвилинах змарнувати чудову нагоду забити. Та на заваді швидкого гола стала стійка. На тому динамівська активність і згасла.

Заправляти борщ перцем почав «Іллічівець». Спершу капітан Шовковський взявся рятувати свою команду. А ще за кілька хвилин гостям банально не поталанило…

Чи то динамівці уже встигли подумати, що спіймали бога за бороду, провівши три поспіль переконливих поєдинки, чи то футболісти Павлова грамотно перекривали кисень атакуючим діям господарів, але перший тайм не давав відповіді на запитання, яким же чином «Динамо» зможе здолати такий організований «Іллічівець».

По перерві гра не надто змінилася. Обидва тренери утрималися від замін. «Біло-сині» контролювали м’яч в цент­рі поля, доходячи до воріт Худжамова вкрай нечасто. Середина другого тайму взагалі перевернула усе з ніг на голову! Ярмоленко побачив перед собою «червоне світло» та з розпачем полишив свою команду в меншості.

Трибуни підсвистували, Блохін емоційно розмахував руками, динамівці все бездумніше поспішали доправляти м’яча вперед. Чергова втрата очок для столичного гранда ставала все більш реальною.

Як і у матчі тижневої давнини, щоправда із запізненням на якихось десять хвилин, сподівання маріупольців на очки у матчі з лідером поховав призначений пенальті. Гусєв обіграв Худжамова, й капітанові нічого не залишалося, як зупинити Олега руками. Двадцятка «Динамо» холоднокровно увігнав м’яч у сітку. 1:0, і стадіон нареш­ті вибухнув оплесками.

Знаково, що автор єдиного забитого в цьому матчі гола зайшов до зони роботи медіа й, не сказавши журналістам жодного слова, потис руку Рустаму Худжамову.

«Динамо» з горем навпіл подужало організований та дисциплінований колектив Миколи Павлова, який після матчу привітав свого візаві з перемогою та побажав Олегу Блохіну витримати ту критику, яка звалилася на нього та його команду. У свою чергу Блохін зазначив, що перемога видалася заслуженою й віддав належне маріупольській команді.