Комітет арбітрів УАФ оцінив рішення арбітра призначити пенальті у скандальному матчі Дніпро-1 – Рух

Переглядів 2577
Павло Клименко Павло Клименко
Поєдинок сьомого туру української Прем'єр-ліги між Дніпром-1 та ФК Рух завершився перемогою дніпровської команди з рахунком 3:2. Деякі рішення судді спричинили неоднозначну реакцію представників команд.

Зокрема, наприкінці першого тайму було розпочато пенальті у ворота ФК Руху, і цим рішення були незадоволені представники львівської команди.

Комітет арбітрів УАФ розглянув цей епізод, виніс своє пояснення спірного моменту.

«Захисник Руху Роман Дідик не має наміру грати, щоб заволодіти м'ячем, але навмисно втручається лише з однією метою – створити перешкоду своїм корпусом.

Він не зіграв у м'яч, а лише зачепив його, і при цьому він перешкоджає просуванню нападника СК Дніпро-1 Артема Громова, встаючи на траєкторію руху останнього. 11-метровий удар було призначено правильно».

Нагадаємо, що головний арбітр матчу Юрій Іванов у другому таймі вилучив двох гравців ФК Рух – Дениса Слюсара та Віталія Романа.

Після завершення поєдинку функціонери обох клубів – Євген Красніков та Ігор Дедишин – влаштували на полі бійку.

Після цього поєдинку Дніпро-1 із 18 очками в активі лідирує у Прем'єр-лізі України. Рух із чотирма балами в активі знаходиться на 13 позиції.