Коноплянка відзначився класним асистом одразу після виходу на заміну: відео гольового пасу українця

Переглядів 2750
Євген Коноплянка. Фото: Google
33-річний український вінгер Євген Коноплянка відзначився класним результативним пасом у матчі чемпіонату Польщі проти Сталі. Команда українця у вольовому стилі перемогла.

17 лютого в рамках 21 туру польської Екстракласи Краковія українця Євгена Коноплянки на своєму полі зіграла проти Сталі з міста Мелець.

Сталь перший тайм виграла з рахунком 1:0. А на початку другої половини зустрічі на 47 хвилині український вінгер Краковії Коноплянка зробив шикарний асист на Какабадзе. Українець навісив у карний майданчик м'яч, а футболіст Краковії відправив його у ворота. Так результат у матчі було зрівняно. Цікаво, що Коноплянка вийшов на поле після перерви і майже одразу відзначився результативною дією.

А вже на 86 хвилині Макух своїм точним ударом приніс перемогу в матчі Краковії, яка виграла зустріч з рахунком 2:1.

Відео асисту Коноплянки можна подивитися в телеграм-каналі FanDay.net.

На даний момент Краковія з 32 очками в активі знаходиться на четвертому місці в турнірній таблиці польскої Екстракласи.

Зазначимо, що раніше стало відомо про те, що Руслан Ротань включить Євгена Коноплянку до розширеного списку збірної України на матч проти Англії в рамках відбору Євро-2024.