Коноплянка врятував Краковію від поразки: український вінгер забив четвертий м'яч у сезоні

Переглядів 3847
Євген Коноплянка. Фото: ФК Краковія
Український півзахисник Краковії Євген Коноплянка забив гол у домашньому матчі 30-го туру чемпіонату Польщі проти Медзі з Легниці, який завершився з рахунком 1:1.

Євген Коноплянка вийшов на заміну у складі Краковії замість Матеуша Бочнака у перерві сьогоднішнього домашнього поєдинку 30-го туру чемпіонату Польщі проти Медзі з Легниці за рахунку 0:1.

На 69-й хвилині український хавбек зрівняв рахунок у матчі, який завершився внічию 1:1.

33-річний Коноплянка провів за Краковію у поточному сезоні 24 матчі у всіх турнірах, забив чотири голи та зробив дві результативні передачі. Контракт українського хавбека з польським клубом діє до червня.

Краковія зіграла 30 поєдинків, набрала 42 очки та посідає сьоме місце у турнірній таблиці чемпіонату Польщі з відставанням від єврокубкової зони у сім залікових пунктів.

У наступному турі Екстракляси команда українця зіграє на виїзді з Лехом із Познані. Поєдинок пройде шостого травня і розпочнеться о 18:30 за київським часом.