Корея обіграла команду Роналду на останніх хвилинах та вийшла у плей-офф: Уругвай вилітає на груповій стадії

Переглядів 1668
Хин МІн Сон. Фото: ФІФА
Сьогодні, 2 грудня, відбувся матч третього туру групового етапу чемпіонату світу 2022 року в Катарі між національними збірними Південної Кореї та Португалії (2:1).

До третього туру португальці вже забезпечили собі вихід із групи, а ось корейцям потрібна була виключно перемога у цій грі, щоб претендувати на прохід до 1/8 фіналу турніру.

Рахунок у грі відкрили саме португальці завдяки голу Рікарду Орти із класної передачі Діогу Далота на 5-й хвилині зустрічі. Південна Корея відповіла на 21-й хвилині завдяки голу Кім Ен Гвона.

У другій половині гри Португалія відверто грала за рахунком і намагалася тримати м'яч під контролем.

Відео голів можна переглянути у Telegram каналі Fanday.net.

Південна Корея спромоглася завдати сім ударів по воротах португальців, два з яких потрапили в площину воріт.

Вирішальний гол команда все-таки забила на 90+1 хвилині завдяки точному пострілу Хван-Хі-Чхана. Цей точний удар і вивів команду до 1/8 фіналу ЧС-2022. Цікаво, що цій перемозі команді допоміг досягти її португальський тренер Бенту Паулу.