Костишин допоміг Ель-Пасо перемогти: відео результативної передачі українця

Переглядів 627
Денис Костишин. Фото: Ель-Пако Локомотив
Український півзахисник Денис Костишин, який грає за американську команду Ель-Пасо, продовжує вражати в лізі USL, записавши ще одну результативну передачу у матчі проти Лас-Вегас Лайтс.

Ель-Пасо зіграв на власному стадіоні проти Лас-Вегас Лайтс і здобув перемогу з рахунком 2:1 в рамках американської ліги USL. Український півзахисник Денис Костишин був у стартовій одинадцятці своєї команди і відзначився результативною передачею.

На 32-й хвилині гри, Костишин подав кутовий у штрафний майданчик, а Макку забив переможний гол у ворота суперників. Цей гол виявився вирішальним для команди Ель-Пасо в цьому матчі. Українець провів на полі 63 хвилини.

• 25-річний Костишин перейшов до Ель-Пасо з Олександрії у статусі вільного агента у січні та провів за американську команду 14 матчів, у яких забив три м'ячі та зробив дві результативні передачі.
  • Ель-Пасо набрав 29 очок і посідає перше місце у турнірній таблиці американської ліги USL Східної конференції.
  • Контракт українського хавбека із Ель-Пасо діє до 30 листопада.