Коваленко вийшов у старті, але провів на полі лише тайм: Спеція зіграла в нічию з Салернітаною

Переглядів 250
Віктор Коваленко. Фото: ФК Спеція
У неділю, 2 квітня, у матчі 28-го туру італійської Серії А Спеція на своєму стадіоні приймала Салернітану. Поєдинок завершився внічию з рахунком 1:1.

Український півзахисник Спеції Віктор Коваленко вийшов у стартовому складі у цій грі. Востаннє хавбек з'являвся на полі 10 березня у поєдинку з Інтером (1:2).

На 11-й хвилині Салернітана мала чудовий шанс відкрити рахунок. Кандрева виявився першим на добиванні і завдав удару головою, але удар був заблокований.

Черговий небезпечний момент стався наприкінці першого тайму. На 43-й хвилині гості відкрили рахунок. Прикрий момент, у центрі якого опинився гравець Спеції Кальдара, який після просторової передачі намагався вибити м'яч за межі воротарського майданчика, а зрізав його за спину власному голкіперу.

Коваленко у першому таймі нічим не запам'ятався і був замінений у перерві. Партнери українця у другому таймі зуміли зрівняти рахунок. На 70-й хвилині після помилки суперника м'яч отримав Шомуродов і зблизька закотив його в сітку.

Спеція мала ще кілька моментів, але більше не змогла забити.

Після цього матчу в активі Спеції стало 25 очок та команда залишилася на 17-му місці у турнірній таблиці Серії А.