Коваленко взяв участь у програному Спецією матчі з Ромою: українець не дозволив трапитися розгрому

Переглядів 723
Віктор Коваленко. Фото: Спеція
Спеція Віктора Коваленка поступилася Ромі (0:2) в домашньому поєдинку 19-го туру Серії А. Півзахисник з'явився на полі в другому таймі.

В першій половині зустрічі Спеція трималася гідно, проте команді Жозе Моурнью вдалося дотиснути суперника під кінець першого тайму, коли Стефан Ель-Шаараві зробив рахунок 0:1 не на користь команди Коваленка.

Одразу ж по перерві нападник Роми Теммі Абрахам встановив остаточний рахунок у матчі – 2:0 на користь Роми.

Коваленко не виділявся серед футболістів Спеції та отримав середні оцінки від аналітиків Sofascore та WhoScored, які оцінили гру ВІктора оцінками 6,7 та 6,2 бала відповідно.

Зазначимо, що для Коваленка гра проти Роми стала десятою в поточному сезоні. Через травму Віктор почав отримувати ігровий час лише нещодавно.

Після 19 зіграних матчів у Серії А Спеція з 18 очками посідає 15 місце. В наступному турі команда Віктора зустрінеться з Болонею. Гра запланована на 27 січня.