Кривбас втримав перемогу в матчі з Вересом: команда Вернидуба грала у меншості

Переглядів 568
Євген Чепур Євген Чепур
Верес проти Кривбасу. Фото: УПЛ
Верес поступився Кривбасу в матчі 19-го туру УПЛ. Поєдинок у Рівному завершився з рахунком 1:2 на користь Кривбаса, який догравав у меншості.

У першому таймі Кривбас та Верес голів не забивали, залишивши все найцікавіше на другу 45-хвилинку. На 51-й хвилині Клим Приходько вивів Кривбас уперед, але за десять хвилин настрій головному тренеру Кривбасу Юрію Вернидубу зіпсувало вилучення Дениса Устименка, який між 58-ю і 60-ю хвилиною примудрився заробити дві жовті картки.

Отримавши чисельну перевагу Верес помчав в атаку і в одному з епізодів заробив пенальті за гру рукою Максима Задераки. Після перегляду VAR арбітр вказав на точку, а Андрій Близниченко зробив рахунок 1:1, який протримався лічені секунди.

Кривбасу майже в наступній атаці вдалося знову вийти вперед. Новачок команди Максим Луньов знайшов у штрафному Андрія Понєдєльніка, який своїм дебютним голом в УПЛ приніс криворіжцям перемогу з рахунком 2:1.