Кривцов залишився без трофею: Інтер Маямі поступився Х'юстон Динамо у фіналі Open Cup

Переглядів 1197
Центрбек збірної України Сергій Кривцов не зміг врятувати Інтер Маямі від поразки у фінальному матчі проти Х'юстон Динамо (1:2).

Сергій Кривцов вийшов в основі на фінальний матч Open Cup проти Х'юстон Динамо. Українець встиг відновитися після зіткнення головою з суперником у матчі проти Орландо (1:1).

А от інші зіркові гравці Інтера через травми дивилися за грою з трибун – Ліонель Мессі та Жорді Альба. Разом із ними там перебував і легендарний Зінедін Зідан, якого запросив на матч Девід Бекхем.

Команда Кривцова пропустила два голи за дев'ять хвилин ще в першому таймі. Спочатку на 24-й хвилині Гріффін Дорсі зі штрафного пробив потужно під поперечину, а трохи згодом Амін Бассі подвоїв перевагу  Х'юстон Динамо з пенальті.

На 60-й хвилині гравець Х'юстона зіграв рукою у власному штрафному, але арбітр після перегляду відеоповтору не став призначати пенальті.

Єдиний гол команда Кривцова змогла забити лише на 92-й хвилині зусиллями Джозефа Мартінеса.