Кучерявий вперше вийшов у основному складі Сент-Джонстона: команда українця програла супернику Шахтаря

Переглядів 859
Павло Клименко Павло Клименко
Максим Кучерявий. Фото: Брікін
У матчі десятого туру чемпіонату Шотландії Сент-Джонстно приймав на своєму стадіоні Селтік. Поєдинок завершився мінімальною поразкою господарів з рахунком 1:2.

Український півзахисник Максим Кучерявий уперше вийшов у стартовому складі Сент-Джонстона та провів на полі 63 хвилини ігрового часу. Результативними діями футболіст не відзначився.

На 53-й хвилині поєдинку Кучерявий отримав жовту картку за удар суперника ліктем.

20-річний Кучерявий у другій частині минулого сезону виступав за клуб третього шотландського дивізіону Келті Хартс на правах оренди. Цього сезону український хавбек провів два матчі у складі Сент-Джонстона.

Сент-Джонстон набрав десять очок і посідає дев'яте місце у турнірній таблиці чемпіонату Шотландії. Селтік одноосібно лідирує, маючи в активі 24 залікові пункти.

Раніше Кучерявий виступав за збірні України U-15 та U-17, а також за київську ДЮСШ-15.

Нагадаємо, що Селтік є суперником донецького Шахтаря на груповій стадії Ліги чемпіонів.