«Куртуа клоун. Поставте Луніна»: фанати Реала жорстко розкритикували бельгійця за пропущений м'яч у дербі з Атлетіко

Переглядів 6617
Андрій Лунін та Тібо Куртуа. Фото: ФК Реал
Уболівальники Реала після нічиї своєї команди у матчі 23-го туру Ла Ліги з Атлетіко (1:1) обрушилися з критикою на голкіпера Тібо Куртуа. Багато хто бажає бачити у воротах команди у наступних матчах Андрія Луніна.

Реал у домашньому поєдинку не зміг здобути перемогу в дербі над Атлетіко. Вершкові пропустили першими на 78-й хвилині від Хосе Хіменеса, який забив після подачі зі штрафного, проте через сім хвилин відігралися завдяки голу Антоніо Рюдігера.

Фанати Реала обрушилися з критикою на Тібо Куртуа, звинувачуючи його в поганій грі, зокрема, в моменті з пропущеним голом. Багато хто згадував йому його минуле в Атлетіко, за яке він виступав з 2011 по 2014 рік.

Manu Navarro: Який клоун Куртуа. Він говорить про невелике фоло під час голу Атлетіко. І він заявляє, що гравець суперника не може скаржитися на порушення правил на ньому».

Juann: «Антифутбол від Куртуа».

Pasion: «Таке відчуття, що Куртуа продовжував сьогодні допомагати Атлетіко».

No juego contra el Madrid: «Не сумніваюся, що Куртуа сьогодні є найогиднішим гравцем Реала».

Деякі вболівальники виступали за те, щоб у воротах вершкових грав 24-річний український голкіпер Андрій Лунін.

KOBBY _ TJAY: «У наступному матчі я хочу бачити Луніна».

Marcus97: «Лунін повинен почати наступну гру».

JgSnEaKeRsLoVeR: «Я розумію, що чемпіонат вже нікому не потрібний. Так ставте Луніна!»

Luka: «Куртуа ніякий після чемпіонату світу, дайте нам Луніна».

Нагадаємо, що Лунін цього сезону провів за Реал 11 матчів, в яких пропустив дев'ять м'ячів. Чотири гри він відіграв «на нуль».

На даний момент Реал посідає друге місце у турнірній таблиці Ла Ліги, набравши 52 очки. У наступному турі мадридська команда зіграє на виїзді із Бетісом 5 березня.