Лалатович провально дебютував у Зорі: луганці програли Руху, ведучи у рахунку з першого тайму

Переглядів 539
Рух – Зоря. Фото: УПЛ
У першому турі української Прем'єр-ліги львівський Рух приймав луганську Зорю. Підопічні Віталія Пономарьова відсвяткували перемогу над командою Ненада Лалатовича (2:1).
  • Безнічийна серія Зорі триває 16 ігор: 12 перемог та чотири поразки.
  • Безпрограшна клубна рекордна домашня серія Руху триває сім ігор: три перемоги та чотири нічиїх.
  • За Віталія Пономарьова львівська команда ще не поступалася у домашніх поєдинках.

У першому таймі вже за 20 хвилин ігрового часу гравці луганської Зорі отримали жовті картки – півзахисник Денис Антюх та захисник Джордан.

Проте вже на 21-й хвилині гри подібний напір від луганської команди приніс свої плоди. Після прострілу Антюха Назарій Русин з центру штрафної пробив точно у ворота повз Дмитра Ледвія.

У другому таймі свій гол забила і львівська команда. Юрій Климчук на лівому фланзі штрафного виконав подачу на Василя Рунича, який засмутив своїм голом воротаря луганців Олександра Сапутіна

На 84-й хвилині матчу другу жовту картку отримав Джордан, який збив Климчука поблизу штрафного майданчика.

Львівський клуб вже за дві хвилини скористався перевагою у кількості гравців. Після подачі з кутового м'яч підхопив Климчук, який завдав точного удару здалеку.

Подивитися на голи у матчі Рух – Зоря можна у телеграм каналі FanDay

Фінальний свисток головного арбітра матчу Олексія Деревінського зафіксував перемогу львів'ян над луганцями.

УПЛ. Перший тур

Рух – Зоря – 2:1 (0:1)

Голи: Рунич, 67, Климчук, 86 – Русин, 21.

• У другому турі УПЛ Зоря зустрінеться з криворізьким Кривбасом. Матч відбудеться у неділю, 6 липня, о 17:00.
  • На Рух у наступному турі чекає гра з полтавською Ворсклою. Матч відбудеться у неділю, 6 липня, о 19:00.
  • У першому турі юнацького чемпіонату Рух U-19 переміг однолітків з Зорі з рахунком 1:0.