Легенда Динамо вже чекає: екстренер Шахтаря і Роналду разом з Аль-Насром вийшли у групу Ліги чемпіонів АФК

Переглядів 1798
Кріштіану Роналду та Луїш Каштру. Фото: Getty Images
Аль-Наср під керівництвом колишнього головного тренера Шахтаря Луїша Каштру зіграв матч фіналу відбору до Ліги чемпіонів АФК проти дубайського Шабаб Аль-Ахлі, в якому переміг із рахунком 4:2.

У вівторок, 22 серпня, Аль-Наср зіграв фінальний матч кваліфікації до Ліги чемпіонів АФК проти клубу Шабаб Аль-Ахлі Дубай. Команда Луїша Каштру та Кріштіану Роналду здобула вольову перемогу із рахунком 4:2.

На 11-й хвилині атакувальний півзахисник Аль-Насру Таліска головою замкнув подачу Марсело Брозовича з кутового, зробивши рахунок 1:0.

Проте суперник доволі швидко відповів на це м'ячем Аль-Гассані, який на 18-й хвилині забив у порожні ворота команди з Ер-Ріяду.

Одразу після початку другого тайму Аль-Ахлі вийшов вперед завдяки дублю Аль-Гассані після індивідуального забігу.

В кінці зустрічі Аль-Наср зрівняв рахунок зусиллями Аль-Ганама, який замкнув навіс з лівого флангу та врятував свою команду від поразки.

А вже на 95-й Таліска оформив дубль та вивів саудівський клуб в Лігу чемпіонів АФК, зробивши рахунок 3:2, після чого Марсело Брозович забив четвертий гол у ворота Аль-Ахлі і встановив фінальний рахунок – 4:2.

• У перших двох турах чемпіонату Саудівської Аравії Аль-Наср набрав нуль очок.
  • Пахтакор під керівництвом Максима Шацких виграв чемпіонат Узбекистану та вийшов до ЛЧ АФК напряму.
  • Жеребкування групового етапу пройде 24 серпня.
  • Нагадаємо, що нещодавно Роналду відзначився дублем у фіналі Клубного кубку арабських чемпіонів проти Аль-Хіляля (2:1) та приніс трофей своїй команді.
  • Каштру очолював Шахтар із 2019-го по 2021 рік та привів «гірників» до чемпіонського титулу в сезоні 2019/20.