Вилучення екстренера Шахтаря, два голи і травма Роналду: Аль-Наср виграв Клубний кубок арабських чемпіонів

Переглядів 1847
Луїш Каштру та Кріштіану Роналду. Фото: Аль-Наср
У фіналі Клубного кубку арабських чемпіонів Аль-Наср, який очолює екстренер Шахтаря Луїш Каштру, святкував перемогу над Аль-Хілялем завдяки дублю Кріштіану Роналду (2:1).

У суботу, 12 серпня, Аль-Наср переміг Аль-Хіляль у фіналі Клубного кубку арабський чемпіонів (1:2).

Команда, яку очолює екстренер Шахтаря Луїш Каштру, пропустила першою на 51-й хвилині гри від нападника Мікаеля. Зрівняти рахунок в основний час зумів легендарний Кріштіану Роналду на 74-й хвилині.

У овертаймі Роналду вивів команду вперед влучним ударом на 98-й хвилині гри. Через п'ять хвилин червону картку отримав Каштру, яка стала третьою у складі його команди, адже Аль-Наср з 71-ї хвилини грав у меншості після вилучення Абдуела Аль-Амрі. Також на 78-й хвилині за межами поля червону отримав Насаф Бушал.

На 115-й хвилині гри Роналду вимушено покинув поле через ймовірну травму коліна, але пізніше святкував перемогу разом з командою на полі.

Таким чином колишній тренер Шахтаря завоював свій перший трофей в Аль-Насрі, який очолив на початку липня.

Клубний кубок арабських чемпіонів. Фінал

Аль-Хіляль – Аль-Наср – 1:2 (після д.ч.)

Голи: Мікаель, 51 – Роналду, 74, 98.

Вилучення: Аль-Амрі, 71, Бушал, 78, Каштру, 103.

• Аль-Наср наступний матч проведе у чемпіонаті Саудівської Аравії проти Аль-Іттіфака, який тренує Стівен Джеррард.
  • Каштру очолював Шахтар із 2019-го по 2021 рік та привів «гірників» до чемпіонського титулу в сезоні 2019/20.