Лунін і Ко зганьбилися в Англії: Манчестер Сіті знищив Реал і вийшов у фінал Ліги чемпіонів

Переглядів 2105
Бернарду Сілва. Фото: ФК Манчестер Сіті
У матчі-відповіді 1/2 фіналу Ліги чемпіонів Манчестер Сіті на своєму стадіоні приймав мадридський Реал. Зустріч завершилася упевненою перемогою «містян» з рахунком 4:0.

Перших хвилин двадцять Тібо Куртуа творив дива у воротах Реала, зробивши кілька сейвів, але далі успіх бельгійського голкіпера закінчився.

На 23-й хвилині Де Брюйне віддав передачу на Сілву, який з меж штрафного майданчика холоднокровно відправив м'яч під праву стійку воріт Реала і відкрив рахунок у цьому поєдинку.

На 37-й хвилині Сілві вдалося оформити дубль – після кількох рикошетів він виявився першим на м'ячі та відправив його знову під праву штангу воріт Куртуа.

У другому таймі ще два м'ячі влетіли у ворота Реала. На 76-й хвилині автогол записав захисник гостей Мілітао, а в компенсований час Альварес сильним ударом відправив м'яч у лівий нижній кут воріт.

Український голкіпер Реала Андрій Лунін весь поєдинок провів у запасі.

Нагадаємо, що перший матч завершився внічию з рахунком 1:1.

Фінальний матч Ліги чемпіонів сезону 2022/23 відбудеться 10 червня у Стамбулі. За трофей Манчестер Сіті побореться з міланським Інтером.