Лунін не втримав ворота «сухими» у матчі проти Альмерії: Реал здобув вольову перемогу в Андалусії

Переглядів 24118
Андрій Лунін. Фото: Google
Реал в матчі другого туру іспанської Прімери зробив камбек у виїзному поєдинку проти Альмерії. Зустріч завершилася з рахунком 3:1.

Шанс проявити себе у рамці воріт Реала отримав Андрій Лунін, який вже на третій хвилині не зміг зарадити швидкого голу Альмерії у виконанні Аррібаса через провал в обороні команди Карло Анчелотті.

Відео голу у ворота Реала дивіться за цим посиланням

Футболіст Альмерії замкнув флангову подачу, яка виявилася Луніну не під силу.

Реал ще до перерви встиг відновити паритет на табло завдяки голу Беллінгема. Англійський новачок Реала з перших матчів виправдовує свій цінник у 100 млн євро.

В другій 45-хвилинці Реал повністю домінував та завдяки голу Вінісіуса та другому голу Беллінгема у ворота Альмерії приніс другу перемогу вершковим на старті сезону.

25 серпня Реал у третьому турі чемпіонату Іспанії завітає до Віго на матч проти Сельти (22:30).