Лунін переміг у своєму першому Ель Класіко: Реал обійшов Барселону та очолив турнірну таблицю Ла Ліги

Переглядів 706
Євген Чепур Євген Чепур
Андрій Лунін. Фото: Реал
У матчі дев’ятого туру чемпіонату Іспанії мадридський Реал з українським голкіпером Андрієм Луніним у стартовому складі обіграв на своєму полі каталонську Барселону з рахунком 3:1.

У центральному матчі дев’ятого туру Ла ліги на стадіоні «Сантьяго Бернабеу» Лунін провів своє перше в кар’єрі Ель Класіко.

Уже на 12-й хвилині Вінісіус вийшов на побачення з голкіпером Барселони, але не зумів переграти Тер Штегена. Проте м’яч опинився у Бензема, який добив його у сітку.

Воротам Луніна загрожував Левандовські, а потім Дембеле, але шкіряний снаряд після їхніх ударів не досягав цілі.

На 35-й хвилині мадридці забили вдруге. Менді скинув під удар Вальверде, а уругваєць пробив точно під стійку.

У другій половині матчу команда Луніна впевнено контролювала хід поєдинку, але на 83-й хвилині Фаті прострелив на Левандовські. Поляк п'ятою продовжив на Торреса, який відправив м'яч у сітку.

У каталонців з’явилася надія, але у доданий час арбітр призначив пенальті, яке реалізував Родріго та поставив крапку у матчі.

Фінальний свисток зафіксував перемогу Реалу над Барселоною з рахунком 3:1.

У наступному турі мадридський Реал 19 жовтня зіграє проти Ельче, а каталонська Барселона наступного дня поміряється силами з Вільяреалом.