Лунін та Реал отримали суперника: пройшло жеребкування чвертьфіналу Кубка Іспанії

Переглядів 481
Євген Чепур Євген Чепур
Андрій Лунін. Фото: Реал
Учора, 19 січня, мадридський Реал у виїзному поєдинку 1/8 фіналу Кубка Іспанії здобув вольову перемогу над Вільярреалом з рахунком 3:2 та вийшов у наступний раунд турніру.

Сьогодні, 20 січня, пройшло жеребкування чвертьфіналу Кубка Іспанії.

• Севілья.

За підсумками жеребкування у чвертьфіналі Реал та Атлетико зіграють у мадридському дербі, а Барселона зіграє із Реал Сосьєдадом.

Усі пари 1/4 фіналу Кубка Іспанії:

• Реал – Атлетіко
  • Осасуна – Севілья
  • Валенсія – Атлетік
  • Барселона – Реал Сосьєдад

Матчі відбудуться 24, 25 та 26 січня.

У поточному сезоні Лунін провів у складі Реалу сім матчів у всіх турнірах, у яких пропустив чотири голи та двічі зберіг ворота у недоторканності.

Контракт 23-річного українця із Реалом діє до 30 червня 2024 року. Transfermarkt оцінює вартість Луніна у чотири мільйони євро.