Лунін залишився без трофею: Барселона достроково стала чемпіоном Іспанії вперше за чотири роки

Переглядів 1057
Павло Клименко Павло Клименко
Барселона перемогла Еспаньйол. Фото: ФК Барселона
Барселона за чотири тури до кінця сезону стала чемпіоном Іспанії. У матчі 34-го туру Ла Ліги команда Хаві Ернандеса у каталонському дербі впевнено перемогла Еспаньйол з рахунком 4:2.

У виїзному матчі проти Еспаньйола гравці Барселони не надовго відкладали вирішення питання про дострокове чемпіонство. Вже у першому таймі три м'ячі влетіли у ворота господарів.

У другому таймі команди забили ще три м'ячі. Барселона здобула впевнену перемогу у каталонському дербі та достроково стала чемпіоном Іспанії. Востаннє синьо-гранатові вигравали Ла Лігу у сезоні 2018/19.

Каталонці в 27-й раз стали чемпіоном Іспанії, проте значно поступаються цим показником Реалу (35 чемпіонств), за який виступає український голкіпер Андрій Лунін.

Минулого сезону саме мадридський гранд став володарем золотих медалей Ла Ліги.

24-річний Лунін цього сезону провів за Реал 12 матчів у всіх турнірах, у яких пропустив 13 м'ячів, чотири зустрічі воротар провів на «нуль».