Майбутнє Коваленка під питанням: Спеція програла Ромі – тепер вона проведе плей-оф за місце у Серії А

Переглядів 1223
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
Рома – Спеція. Фото: AFP
У 38-му турі італійської Серії А Рома під керівництвом Жозе Моурінью приймала Спецію, в якій грає український півзахисник Віктор Коваленко (2:1).
  • У Серії А Рома ніколи не програвала Спеції. П'ять перемог та нічия в шести матчах
  • Рома перемагала в останньому турі в шести з семи останніх сезонів.
  • Рома не перемагала в останніх семи турах ліги - п'ять нічиїх та три поразки.

У неділю, 4 червня, в рамках 38-го туру Серії А між собою зустрічалися Рома та Спеція.

Український півзахисник Віктор Коваленко провів матч на лаві для запасних.

Перший гол в зустрічі забили гості. Захисник Дімітріос Ніколау високо вистрибнув і потужним ударом головою замкнув навіс, відправивши м'яч під ліву стійку на шостій хвилині гри.

Наприкінці першого тайму, а саме на 43 хвилині Нікола Залевський надзвичайно потужним ударом з-за меж штрафного майданчика відправив м'яч у сітку воріт. На перерву команди пішли з рахунком 1:1.

Наприкінці другого тайму другу жовту отримав Ніколау. Фол захисника призвів до пенальті у ворота Спеції, який реалізував Пауло Дибала.

Таким чином Рома перемогла Спецію.

Серія А. 38 тур

Рома – Спеція – 2:1 (1:1)

Голи: Ніколау, 6  – Залевський, 43, Дибала, 89 (пен).

• Рома закінчила сезон на шостому місці й в наступному гратиме у груповому етапі Ліги Європи.
  • На команду українця чекає гра з Вероною у плей-оф за місце в елітному італійському дивізіоні. Поєдинок відбудеться 11 червня. У разі нічиєї в основний час переможець визначиться за допомогою серії пенальті.
  • Наразі невідомо, чи залишиться Коваленко в Спеції, адже його контракт до літа 2025 року належить Аталанті. «Орлята» повинні викупити українця (за чутками за два мільйони євро), якщо збережуть прописку в Серії А.
  • У поточному сезоні Коваленко провів 19 матчів, у яких відзначився однією гольовою передачею.
  • Transfermarkt оцінює 27-річного півзахисника у два мільйони євро.