Малиновський отримав найгіршу оцінку: Дженоа українця програла в Турині

Переглядів 1386
Малиновський у грі за Дженоа. Фото: Google
Дженоа Руслана Малиновського зазнала поразки від Торіно на його полі. «Торо» виграли зустріч з переможним голом Радоніча в додатковий час.

У матчі третього туру італійської Серії А Торіно обіграв на своєму полі Дженоа з рахунком 1:0, завдяки голу Неманьї Радоніча на 90+4 хвилині.

Український півзахисник «грифонів» Руслан Малиновський взяв участь у цьому поєдинку. Він вийшов у стартовому складі генуезців та був замінений на 58 хвилині.

За цей час українець отримав жовту картку, зробив 19 дотиків до м'яча, віддав десять точних із 16 передач (63%) і один раз сфолив.

Портали статистики WhoScored і Sofascore оцінили дії Маліновського у 6.0 і 6.4 бали відповідно. Це найнижчі оцінки серед футболістів основи Дженоа.

• Раніше Руслан зіграв 70 хвилин у переможному виїхному матчі проти римського Лаціо (1:0).
  • Генеузька команда на даний момент посідає 14 місце в Серії, маючи три очки після трьох зіграних турів.
  • Наступний поєдинок Дженоа зіграє вже після паузи на міжнародні матчі. Це буде домашній поєдинок з Наполі, який відбудеться 16 вересня.