Малиновський відреагував на дебютний гол в Дженоа: українець почав забивати у новій команді

Переглядів 1344
Руслан Малиновський. Фото: ФК Дженоа
Хавбек Дженоа та збірної України Руслан Малиновський підбив підсумки вчорашнього поєдинку проти Фрозіноне (1:2) в рамках 13 туру Серії А.

Малиновський в матчі проти Фрозіноне вийшов в основному складі та відзначився розкішним ударом в першому таймі.

Український півзахисник генуезців Руслан Малиновський вийшов у стартовому складі та провів на полі 80 хвилин.

«У нас був шанс виграти цей матч, але все змінив один епізод. Ми добре грали, створювали багато моментів і добре пресингували, але це футбол.Треба проаналізувати зроблені помилки і рухатися вперед.

Зараз багато матчів, пауз на ігри збірних немає. Важливо, щоб у всіх було все добре. Команда є, вона сильна. Ми повинні рухатися вперед, в тому числі для вболівальників. Я забив важливий гол, але якби ми взяли очко, то було б краще. Прикро, бо всі виклалися на повну», – наводить слова українця TUTTOmercatoWEB.

• У поточному сезоні провів українець провів 12 матчів у Серії А і Кубку Італії: один гол і дві результативні передачі.
  • Контракт 30-річного Малиновського належить Марселю і розрахований до 30 червня 2026 року. Орендна угода з Дженоа діє до кінця сезону. Італійський клуб має опцію викупу.