Маліновський забив гол за Аталанту: команда з Бергамо перемогла з рахунком 10:1

Переглядів 1474
Руслан Маліновський. Фото: Google
Український півзахисник Аталанти Руслан Маліновський взяв участь у спарингу своєї команди проти Креми, яка представляє Серію D. Аталанта виграла матч з рахунком 10:1.

30 грудня в рамках товариського поєдинку Аталанта зіграла з Кремою, яка виступає в Серії D.

Взяв участь у цьому спарингу і український півзахисник команди з Бергамо Руслан Маліновський, який відкрив рахунок у зустрічі на 11 хвилині. Окрім українця, за Аталанту в цьому матчі забивали Дуван Сапата, який оформив покер, Маріо Пашаліч, Давіде Дзаппакоста, Луїс Муріель, який оформив дубль, та Джорджо Скальвіні. Крема відзначилася голом престижу на 65 хвилині.

Ця зустріч завершилася з рахунком 10:1 на користь Аталанти.

Товариський матч

Аталанта Бергамо - Крема - 10:1 (4:0)

Голи Аталанти: Маліновський, 11, Сапата, 22, 50, 77, 89, Пашаліч, 33, Дзаппакоста, 45+1, Муріель, 73 (з пенальті), 86, Скальвіні, 83.

Наступний матч Аталанта зіграє четвертого січня зі Спецією в рамках Серії А.