Маліновський забив свій дебютний м'яч за Марсель: відео неймовірного гола українського хавбека

Переглядів 10050
Руслан Маліновський. Фото: ФК Марсель
Півзахисник збірної України Руслан Маліновський відзначився своїм першим голом у складі французького Марселя у домашньому матчі Ліги 1 проти Ніцци.

Руслан Маліновський забив свій перший гол за французький Марсель. Український півзахисник вийшов на заміну у перерві домашнього матчу 22-го туру чемпіонату Франції проти Ніцци за рахунку 0:2.

На 60-й хвилині поєдинку Маліновський влучним ударом лівою ногою в кут воріт скоротив відставання в рахунку – 1:2. Гольову передачу записав у свій актив Алексіс Санчес.

Відео голу Маліновського можна переглянути в телеграм-каналі FanDay.net.

Цього сезону 29-річний український хавбек провів шість матчів за Марсель і забив один м'яч.

Маліновський цієї зими приєднався до Марселя із італійської Аталанти на правах оренди з опцією викупу за десять мільйонів євро. Раніше повідомлялося, що сума угоди становитиме 10+3 мільйони євро, а контракт з українцем розрахований до літа 2027 року.