Маліновський залишився в запасі на матч з Ніццою: Марсель перший тайм програв 0:2

Переглядів 908
Руслан Маліновський. Фото: Google
Українець Руслан Маліновський залишився на лаві для запасних на поєдинок чемпіонату Франції з Ніццою. Напевно, Ігор Тудор випустить українського футболіста на поле в другому таймі.

П'ятого лютого в рамках 22 туру французької Ліги 1 Марсель на своєму полі стадіону «Велодром» грає з Ніццою.

Головний тренер провансальців Ігор Тудор українського півзахисника Марселя Руслана Маліновського залишив у запасі на цей поєдинок.

Цікаво, що перший тайм цього Південного дербі з рахунком 2:0 вдалося виграти Ніцці, за яку на 38 хвилині відзначився голом Софіан Діоп, а на 44 хвилині точно пробив Гаетан Лаборд.

Напевно, Маліновський вийде на поле «Велодрому» в другому таймі цього поєдинку, аби врятувати ситуацію для провансальців.

На даний момент Маліновський зіграв у п’яти матчах за Марсель, не відзначаючись результативними діями.

Зазначимо також, що сьогодні в рамках іспанської Ла Ліги Реал Мадрид з українським воротарем Андрієм Луніним програв Мальорці (0:1).