Ман Сіті виграв у Лідса і покращив шанси на чемпіонство: «містяни» на чотири очки випереджають Арсенал Зінченка

Переглядів 999
Ман Сіті святкує гол у ворота Лідса. Фото: Google
Манчестер Сіті зробив ще один крок до здобуття чемпіонського трофею АПЛ в цьому сезоні. Команда Хосепа Гвардіоли переграла на своєму полі Лідс.

Шостого травня в рамках 35 туру АПЛ Манчестер Сіті зустрічався з Лідсом. Перший тайм містяни впевнено виграли, завдяки дублю Ілкая Гюндогана, який записав до свого активу голи на 19 та 27 хвилинах. Цікаво, що в обох епізодах капітану Ман Сіті асистував Ріяд Марез.

У другій половині зустрічі Гюндоган міг оформити хет-трик, але не реалізував пенальті на 84 хвилині. У свою чергу, Лідс забив, завдяки точному удару Родріго на 85 хвилині.

У підсумку Ман Сіті переміг з рахунком 2:1 та наблизив себе до чергового трофею АПЛ.

АПЛ. 35 тур

Ман Сіті – Лідс – 2:1 (2:0)

Голи: Гюндоган, 19, 27 – Родріго, 85.

Нереалізований пенальті: Гюндоган, 84.

Після цього поєдинку Ман Сіті з 82 очками в активі лідирує в турнірній таблиці АПЛ. Містяни на чотири бали випереджають другий Арсенал українця Олександра Зінченка. У цьому сезоні Ман Сіті і Арсенал зіграють ще по чотири матчі, в яких і вирішиться доля чемпіонства.