Марокко перемогло в серії пенальті Іспанію: африканська збірна вперше зіграє в чвертьфіналі чемпіонату світу

Переглядів 1183
Марокко радіє перемозі. Фото: Google
Національна команда Марокко виграла серію пенальті в матчі з іспанцями. Точні удари Сабірі, Зієша та Хакімі вивели марокканців до 1/4 фіналу мундіалю.

Шостого грудня в рамках 1/8 фіналу чемпіонату світу зустрілися збірні Марокко та Іспанії. Основний час поєдинку завершився внічию 0:0. У додатковий час поєдинку команди також не відзначилися голами.

Доля матчу вирішувалася в серії пенальті. Іспанці тричі не забили з одинадцятиметрової позначки та жодного разу не вразили ворота голкіпера Севільї Буну. Не реалізували пенальті Сарабія, Солер та Бускетс. За Марокко у ворота голкіпера Атлетіка Унаї Сімона не забив Бенун, але точними були Сабірі, Зієш та Хакімі. Марокканці виграли серію пенальті з рахунком 3:0 та вперше в історії пробилися до чвертьфіналу мундіалю.

Чемпіонат світу. 1/8 фіналу

Марокко – Іспанія – 0:0 (3:0 по пенальті)

Марокко в чвертьфіналі зіграє з переможцем пари Португалія – Швейцарія. До слова, якщо марокканці вийдуть до півфіналу, то там на них чекатиме переможець чвертьфінальної пари Англія - Франція.