Марсель після перемоги над ПСЖ програв в Кубку Франції Аннесі: Маліновський отримав середній бал

Переглядів 795
Марсель – Аннесі. Фото: Google
Марсель сенсаційно програв Аннесі з Ліги 2. Команда Маліновського поступилася в серії пенальті і вилетіла з Кубку Франції, в якому до цього виявилася сильнішою за ПСЖ.

Першого березня в рамках чвертьфіналу Кубку Франції Марсель на своєму полі грав з Аннесі, який виступає в Лізі 2. Українець Руслан Маліновський вийшов на поле з перших хвилин.

Перший тайм виграли провансальці, завдяки голу Верету. Але в другій половині зустрічі Аннесі після точних ударів Сахі та Муанги вийшов уперед. Після цього Ігор Тудор на 67 хвилині замінив Маліновського на Вітора Карвалью. А на 90+6 хвилині Марсель зрівняв рахунок після влучного удару Муге.

Матч завершився внічию 2:2. Доля зустрічі вирішувалася в серії пенальті. «Лотерею» виграв Аннесі з рахунком 7:6 та вийшов до півфіналу Кубку Франції.

Кубок Франції. 1/4 фіналу

Марсель – Аннесі – 2:2 (6:7 по пенальті)

Голи: Верету, 29, Муге, 90+6 – Сахі, 53, Муанга, 59.

Портал SofaScore за цей матч поставив Маліновському середню оцінку 6,8.

Цікаво, що на попередній стадії Кубку Франції Марсель з переможним голом Маліновського виграв у ПСЖ з рахунком 2:1.