Марсель програв другий матч поспіль: Маліновський вийшов на заміну і отримав середній бал

Переглядів 2276
Руслан Маліновський. Фото: Google
Марсель Руслана Маліновського знову програв. На цей раз на своєму полі провансальці поступилися Бресту з рахунком 1:2. Українець вийшов на поле у другому таймі.

27 травня в рамках 37 туру французької Ліги 1 Марсель на своєму полі грав з Брестом. Український півзахисник провансальців Руслан Маліновський залишився на заміні на цей поєдинок.

У першому таймі голів не було в цій зустрічі. А на початку другої половини зустрічі на 57 хвилині Гюго Маньєтті вивів Брест вперед. Одразу після цього на полі з'явився замість Маттео Гендузі Маліновський.

На 75 хвилині Шансель Мбемба-Мангулу вирівняв становище. Але вже на 81 хвилині Махді Камара знову вивів гостей вперед.

Більше голів не було, а тому Марсель програв на своєму полі з рахунком 1:2. За цей поєдинок від порталу WhoScored Маліновський отримав оцінку 6,3.

Зазначимо, що в попередньому турі провансальці поступилися Ліллю також з рахунком 1:2.

Вже відомо, що Марсель фінішує в цьому сезоні Ліги 1 на третьому місці і зіграє в кваліфікації Ліги чемпіонів. На даний момент у команди Ігора Тудора 73 бали в активі. У заключному матчі сезону команда Маліновського зіграє з Аяччо (03.06).