«Матч виправдав очікування»: Вишняк висловився про гру Колоса з Рухом в УПЛ

Переглядів 1210
Ярослав Вишняк. Фото: ФК Колос
Матч четвертого туру УПЛ між Рухом та Колосом завершився бойовою нічиєю (1:1). Наставник ковалівського колективу Ярослав Вишняк прокоментував мирову із львів’янами.

Ярослав Вишняк що нічия справедливий підсумок матчу, адже дві команди грали на перемогу і не хотіли поступатися.

«Матч виправдав очікування, команди грали на перемогу в принципі до останньої хвилини. Були заміни на підсилення, заміни атакувальної ланки. Як на мене, бажання перемогти точно виправдало сподівання вболівальників.

Вишняк зауважив, що пропущений м’яч зі стандарту вплинув на гру його команди. Колос почав грати вище і мав гольові шанси, але не зумів відзначитися вдруге.

«Я вважаю, що необовʼязковий гол з кутового на старті другого тайму вплинув на гру. Десь ми хотіли грати другим номером та ловити суперника на контратаках. Але перебудувалися, почали високо пресингувати та створили декілька гольових моментів», — заявив Вишняк для пресслужби ковалівського клубу.

• Далі на команди чекають виїзні матчі 1/16 фіналу Кубка України.
  • Колос зіграє з ФСК Маріуполь, а Руху протистоятиме Скала 1911.