Рух та Колос розписали бойову нічию в битві за лідерство: ковалівці догравали матч вдесятьох

Переглядів 629
Центральний матч четвертого туру УПЛ між Рухом та Колосом завершився бойовою нічиєю. Зустріч у Львові не змогла виявити сильнішого.

Рух та Колос підійшли до очного протистояння, не програвши жодного матчу на старті нового сезону. Команди обмінялися голами у кожному з таймів.

На 35-й хвилині Колос розмочив рахунок у поєдинку. Оріховський знайшов кросом Цурікова, який відклеївся від Сича та ударом головою влучно поцілив у ворота рухівців.

По перерві господарі знайшли свій шанс на стандартах. Після подачі з кутового на 56-й хвилині, Слюбик виграв верхову дуель у Бондаренка та влучно пробив у дальній кут воріт Фесюна.

За рівного рахунку команди не хотіли задовольнятися нічиєю та намагалися шукати щастя біля чужих воріт. Переломним моментом у грі стало вилучення захисника Колоса Зотова, який наприкінці зустрічі скосив Климчука та не дозволив Руху вибігти у контратаку.

Фінальний свисток зафіксував нічийний результат у протистоянні Руху та Колоса – 1:1.

• Далі на команд чекають виїзні матчі 1/16 фіналу Кубка України.
  • Колос зіграє з ФСК Маріуполь, а Руху протистоятиме Скала 1911.