Мессі та Кривцов в двох кроках від трофею: Інтер Маямі здобув розгромну перемогу і вийшов у півфінал Кубку Ліг

Переглядів 8465
Сергій Кривцов та Ліонель Мессі. Фото: Getty Images
Інтер Маямі, за який виступають Сергій Кривцов та Ліонель Мессі, у матчі 1/4 фіналу Кубку Ліг дуже впевнено обіграв Шарлотт та вийшов до півфіналу.

У суботу, 12 серпня, Інтер Маямі зіграв матч чвертьфіналу Кубку Ліг проти клубу Шарлотт. Команда Сергія Кривцова та Ліонеля Мессі здобула дуже впевнену перемогу із рахунком 4:0.

Завдяки цьому результату підопічні Тати Мартіно вийшли до півфіналу турніру, де 15 серпня зустрінуться із Філадельфією.

Велику частину успіху Інтер зробив ще у першому таймі, після того як спочатку Йозеф Мартінес реалізував пенальті на 12-й хвилині, а після цього Роберт Тейлор подвоїв перевагу на 32-й.

У другій половині гри клубу із Маямі допоміг автогол Аділсона Маланди на 78-й хвилині та м'яч капітана команди Мессі, який замкнув простріл Леонардо Кампани на 86-й та встановив фінальний рахунок на табло.

• У пʼяти матчах після того, як дебютував Мессі, Інтер відзначився 17 разів та переміг у всіх матчах (один у серії пенальті).
  • Кривцов провів за Інтер Маямі вже 25 матчів у всіх турнірах і забив один гол.
  • Контракт українського захисника з американським клубом чинний до кінця 2024 року.