Мессі відзначився голом у своєму 1000-му матчі: Аргентина зуміла перемогти австралійську збірну

Переглядів 2550
Ліонель Мессі. Фото: ФІФА
Сьогодні, 3 грудня, відбувся поєдинок 1/8 чемпіонату світу з футболу 2022 року в Катарі між національними збірними Аргентини та Австралії (2:0).

До цієї гри збірна Аргентини підходила як фаворит, що і почала показувати на практиці вже з перших хвилин зустрічі.

Рахунок у матчі було відкрито на 35-й хвилині гри завдяки голу Мессі з передачі Ніколаса Отаменді перед штрафною площею суперника. Цей гол і встановив остаточний рахунок у першому таймі.

У другій половині гри Аргентина швидко подвоїла рахунок. Рікардо Альварес влучним ударом вразив ворота опонентів на 57-й хвилині матчу.

Однак на 77-й хвилині гри Енцо Фернандес зрізав м'яч у свої ворота, змусивши аргентинських уболівальників понервуватись на останніх хвилинах матчу.

Збірна Аргентини все ж таки зберегла позитивний для себе результат і вийшла в наступний раунд чемпіонату світу.

Відео голів цього матчу можна переглянути в Телеграм каналі Fanday.net.

Для Мессі цей матч став по-справжньому особливим. Він увійшов до трійки чинних футболістів на рівні з Дані Алвесом та Кріштіану Роналду, яким вдалося зіграти тисячу та більше матчів у кар'єрі.

У 1/4 фіналу турніру Аргентина зіграє проти збірної Нідерландів. Поєдинок відбудеться дев'ятого грудня.