Мессі забив, але Аргентина програла команді, яку громила Україна на мундіалі-2006: перша сенсація на чемпіонаті світу

Переглядів 1063
Аргентина - Саудівська Аравія. Фото: Google
Збірна Аргентини неочікувано поступилася Саудівській Аравії в поєдинку групового раунду чемпіонату світу-2022. На гол Мессі в першому таймі аравійці відповіли двома забитими м'ячами у другій половині зустрічі.

22 листопада в рамках першого туру групового раунду чемпіонату світу зустрілися збірні Аргентини та Саудівської Аравії, які виступають в квартеті С.

Перший тайм виграла збірна Аргентини, завдяки голу Ліонеля Мессі, який на десятій хвилині реалізував пенальті.

Але на початку другої половини зустрічі сталося те в що мало хто вірив. Аравійці двічі забили після точних ударів Салеха аш-Шехрі та Салема Аль-Досарі. Тобто на 53 хвилині Саудівська Аравія вже вела в рахунку 2:1.

І азіатам вдалося втримати переможний результат 2:1. До слова, до цього поєдинку Аргентина 36 матчів підряд не програвала.

Нагадаємо, свого часу  на чемпіонаті світу 2006 року в Німеччині збірна України розгромила Саудівську Аравію з рахунком 4:0.

Чемпіонат світу. Група С. 3 тур

Аргентина - Саудівська Аравія - 1:2 (1:0)

Голи: Мессі, 10 (з пенальті) - Аш-Шехрі, 48, Аль-Досарі, 53.

Також сьогодні в рамках групи С зіграють Мексика та Польща. Початок цієї зустрічі  18:00.