Металіст вилетів у Першу лігу, Рух на виїзді обіграв Чорноморець: головні події матчів 29-го туру УПЛ

Переглядів 89683
Рух обіграв Чорноморець. Фото: УПЛ
У понеділок, 29 травня, відбулися поєдинки 29-го туру української Прем'єр-ліги. Чемпіон України вже відомий – Шахтар, однак інші команди ще не вирішили своїх завдань.

Львів – Інгулець – 0:2

Львівська команда вже не має жодних турнірних завдань, бо за кілька турів до кінця сезону вилетіла до Першої ліги. Інгулець продовжує боротьбу за збереження путівки до УПЛ.

Команда Сергія Ковальця обіграла ФК Львів із рахунком 2:0. На 52-й хвилині Ковальов з пенальті відкрив рахунок, а за дев'ятнадцять хвилин Сітало забив другий м'яч у ворота господарів.

Інгулець набрав 31 очко та посідає 13-те місце у турнірній таблиці, Львів – 16-й (13 балів).

Металіст – Минай – 1:2

Минай здобув вольову перемогу, яка дуже важлива у боротьбі за місце в УПЛ. Металіст відкрив рахунок на 36-й хвилині завдяки влучному удару Демченка.

Минай свої м'ячі забив у другому таймі. На 61-й хвилині відзначився Вишневський, а на 75-й пенальті реалізував Паламар.

Закарпатська команда набрала 33 очки та піднялася на восьме місце, Металіст офіційно оформив виліт у Першу лігу. За тур до кінця сезону харківська команда посідає 15-те місце із 22 очками.

Металіст 1925 – Кривбас – 0:2

Кривбас обіграв Металіст 1925. Перший тайм команди відіграли без забитих м'ячів. Рахунок було відкрито на 46-й хвилині: точним ударом відзначився Задерака, а компенсований час вразив мету Кораблін.

Металіст 1925 займає 11-е місце, маючи у своєму активі 31 очко. Кривбас йде на сьомому рядку (41 бал).

Чорноморець – Рух – 1:3

Одеський Чорноморець зненацька програв на своєму полі Руху. На 18-й хвилині рахунок відкрив Соломон-Отабор, а за одинадцять хвилин Климчук подвоїв перевагу.

Чорноморець відігрався у компенсований час до першого тайму – м'яч після удару Кузика влучив у штангу, а потім у голову голкіпера Руху Паньківа та влетів у сітку воріт.

На 63-й хвилині дубль оформив Климчук. Львівська команда здобула важливу перемогу у боротьбі за збереження місця в УПЛ.

Чорноморець посідає 10-е місце у турнірній таблиці УПЛ із 32 очками, Рух – 12-й (31 бал).