«МЕТАЛУРГИ» ПІДПИСУЮТЬ МИРОВУ

Переглядів 184
UkrFootball.ua UkrFootball.ua
0 голосів

У металургійному дербі команда Сергія Пучкова прагнула будь-що перервати негативну серію виступів у чемпіонаті. Проте і суперник був не з легких — команда Сергія Ташуєва.

Саме донецький «Металург» розпочав цю зустріч активніше, встановивши контроль над м’ячем. Натомість господарі більше сподівались на контратаки, поступово створюючи небезпечні моменти у воріт Бандури у другій половині першого тайму. У запоріжців активними діями відзначались Штурко, Платон і Шевчук. У донеччан же був єдиний реальний момент в першому таймі — Мораес вийшов сам на сам із голкіпером, проте Старцев переміг у цій дуелі. Вже у доданий до першого тайму час, після прострілу Опанасенка, чудову нагоду для взяття воріт мав Платон, проте його удар прийшовся прямо у стража воріт гостей. На цьому команди і розійшлися по роздягальнях.

Вдавшись до замін, другу половину зустрічі активніше розпочали саме підопічні Ташуєва. Однак найбільш небезпечні моменти створювали лише запоріжці. Гарну нагоду для взяття воріт мав Штурко, проте його удар був заслабким, і Бандура знову врятував свою команду. За кілька хвилин кіпер донеччан вкотре вступив у гру, парирувавши дальній удар Опанасенка. Взагалі ж, воротаря гостей можна назвати одним із найкращих на полі у цей вечір у складі обох команд.

Кінцівка матчу запам’яталася найголовнішим, та водночас найбільш спірним моментом за всю гру. Після подачі кутового забитим м’ячем відзначився захисник гостей Чечер, проте головний арбітр поєдинку, за допомоги асистента, розцінив цей епізод, як фол в атаці, і взяття воріт відмінив.

Отож 0:0 — навіть не побачивши голів, глядачі натомість отримали доволі видовищний і напружений поєдинок, в якому обидві команди аж ніяк не бажали поступатись. Додамо, що запоріжці вже не здобувають перемог в одинадцяти матчах поспіль.