Миколенко допоміг Евертону вийти в 4 раунд Кубка Англії: для цього знадобилося перегравання

Переглядів 3708
Віталій Миколенко. Фото: Google
Евертон в матчі-відповіді 3 раунду Кубка Англії святкував перемогу над Евертоном. Команда Віталія Миколенка пробилася до наступної стадії.

Евертон та Кристал Пелас в першому матчі не визначили сильнішого, тому за регламентом відбулося перегравання на полі мерсисайдців.

Долю матчу на Гудісон Парк вирішив єдиний гол Андре Гомеша наприкінці першого тайму.

Український захисник Евертона Віталій Миколенко відіграв з першої та до останньої хвилини

В наступному раунді Кубка Англії Евертон зустрінеться з Лутоном, який у вчорашньому переграванні виявився сильнішим за Болтон (2:1).

Кубок Англії. 3 раунд (перегравання)

Евертон – Кристал Пелас 1:0 (0:0).

Гол: Андре Гомеш, 42

Миколенко в поточному сезоні провів у футболці Евертона 21 матч у всіх турнірах, забив два голи.