Миколенко не виправдав довіри Лемпарда: українця замінили в перерві матчу Вест Гем – Евертон

Переглядів 1523
0 голосів
Френк Лемпард та Віталій Миколенко. Фото: ФК Евертон
Захисник Евертона Віталій Миколенко достроково пішов з поля в перерві матчу 21-го туру АПЛ проти Вест Гема. Гравець збірної України повністю закривав ліву бровку.

Головний тренер Евертона Френк Лемпард ухвалив рішення прибрати Миколенка та Шеймуса Коулмена за рахунку 0:2 на користь Вест Гема, тим самим перебудувавши команду на другий тайм.

Долю матчу вирішив дубль вінгера Вест Гема Джаррода Боуена, який наприкінці першого тайму відзначився дублем у воротах Евертона. Цей матч може стати останнім для Френка Лемпарда біля керма Евертона.

Зазначимо, що Миколенко в поточному сезоні провів за Евертон 20 матчів, в яких результативно не відзначався.

Евертон після 20 зіграних матчів перебуває на передостанньому місці в турнірній таблиці АПЛ. Підопічні Лемпарда мають в активі 20 очок.