Переглядів 142
UkrFootball.ua UkrFootball.ua
0 голосів
Підопічні Олександра Косенка зіграли внічию п’ять матчів поспіль

Лідер чемпіонату — «Єнакієвець» — здобув чотири очки у двох матчах. Тиждень тому підопічні Олега Солодовника зіграли внічию у Львові. Донбаська команда уважно вивчила модель гри місцевої «Енергії» з п’ятим польовим. І вжила відповідні контрзаходи: на своєму м’ячі «Єнакієвець» також знімав голкіпера. Було це ближче до завершення поєдинку, який проходив у бойовому ключі. Гості нарешті презентували хорватського голкіпера Іво Юкича, одного з найкращих у Європі. Відіграв він досить упевнено, хоча не сказати, що бездоганно. Натомість його колега Володимир Кардаш помилявся.

Обидві команди підтримували високий темп поєдинку. Гості не завжди встигали за маневрами суперника, тому часто фолили. Зрештою, останній гол у зустрічі «Енергія» забила на 37-й хвилині з десятиметрового, який реалізував Легчанов. Природно, що після поєдинку Олег Солодовник мав серйозні претензії до суддівства.

Після львівського вояжу «Єнакієвець» повернувся додому і не залишив шансів рівненському «Кардиналу». Хоча перший тайм вийшов нервовим, і лідер чемпіонату достатньо помилявся, обороняючись, та це був матч Дениса Овсяннікова, який забив два м’ячі. Сьома поспіль домашня перемога «Єнакієвця», яка базувалася на значному посиленні гри у другому таймі, робить формальністю здобуття ними підсумкового першого місця у регулярному чемпіонаті.

Натомість «Енергія» втратила очки в Хмельницькому. Знову нічия для підопічних Олександра Косенка. П’ята поспіль. І констатація прогресу Михайла Грицини, для якого цей сезон — дебютний у елітній лізі.

Михайло у Хмельницькому забив двічі. А сам матч розвивався з калейдоскопічною швидкістю. Господарі і вели в рахунку — 1:0 та 4:2, і поступалися — 2:4 та 4:5, але все-таки зуміли вирівняти становище. «Енергія» знову була ефективною у грі з п’ятим польовим і неуважною поблизу своїх воріт.

«Ураган» спочатку провів драматичний поєдинок у Рівному. Перемагав по ходу зустрічі місцевий «Кардинал» — 3:0, дозволив супернику зрівняти рахунок, знову вийшов вперед, пропустив і настільки захотів перемогти, що Сергій Гупаленко пішов з п’ятим польовим за нічийного рахунку. Це дало зворотний ефект — Піддубний забив у порожні ворота.

Зате згодом іванофранківці переграли вдома харківський «Локомотив», перевершивши суперника у русі. «Залізничники», отримавши у склад двох легіонерів, дещо перебудовують гру і потребують кращої фізичної форми. «Ураган» діяв злагодженіше і гранично загострив боротьбу за друге місце. Ведуть його дві найкращі команди минулого чемпіонату. «Ураган», з одного боку, випереджає суперника на три очки, з іншого — провів на два матчі менше. Сергій Гупаленко уже підкреслив важливість переваги свого майданчика: у фінальній серії чемпіонату-2012/2013 він допоміг «Локомотиву» перемогти.

За полегшеною програмою минулого тижня грав луганський «ЛТК». Вдома підопічні Романа Ковальчика переграли «Спортлідер», показавши умілу тактичну гру, яка компенсувала недопрацювання у окремих ігрових епізодах.